مراحل دریافت پروژه های رایگان و غیر رایگان سایت ، مشابه هم بوده و مراحل کلی به صورت زیر می باشد :

  • مرحله اول: انتخاب پروژه و افزودن آن به فهرست دانلود

-دراین سایت پروژه ها در24 دسته تخصصی قرار داده شده تا کاربران راحت تر بتوانند پروژه مورد نظرشان را انتخاب نمایند .شما برای پیداکردن و انتخاب پروژه موردنظرتان ، هم میتوانید ازاین دسته بندی ویژه استفاده نمائید ، هم میتوانید با توجه به کثرت پاورپوینت های موجود در سایت ، از منوی جستجوی قوی سایت که در گوشه سمت چپ بالای صفحه است ،بهره ببرید. همچنین در صفحه ” همه پروژه ها ” تمامی پروژه های سایت  به ترتیب زمان قرار گرفتن در سایت نمایش داده شده است . از این صفحه نیز میتوانید پروژه های مدنظرتان را انتخاب کنید .

Snap24

-در صفحه ای که جزئیات پاورپوینت نمایش داده میشود ، روی گزینه ” دانلود پروژه ” کلیک کنید .

Snap26

Snap27

البته شما میتوانید برای راحتی کار همزمان چند پروژه را انتخاب کرده و به ” فهرست دانلود ”  خود اضافه کنید و تمام مراحل دریافت پروژه ها را یک بار انجام بدهید .

  • مرحله دوم: مشاهده فهرست دانلود

-پس از کلیک روی گزینه ” نمایش فهرست دانلود ها ” صفحه ای برای شما نمایش داده میشود که حاوی جدول پروژه های انتخابی شما می باشد .

-در این جدول اگر پروژه ای را به اشتباه انتخاب کرده اید ، میتوانید حذف کنید و اگر کد تخفیف دارید ، میتوانید کد را وارد و اعمال کنید .

-برای دریافت کد تخفیف به ادمین کانال تلگرامی سایت پیام بدهید .

Snap28

  • مرحله سوم : دانلود نهائی

-درادامه صفحه ای بازمیشود که باید درقسمت ”مشخصات کاربری ”اطلاعات لازم شامل  نام ،نام خانوادگی ، ایمیل و تلفن خود را وارد نمائید.

-لازم به ذکرمی باشد که با توجه به اینکه یک پیام حاوی لینک دانلود پروژه مورد نظرتان به ایمیل شما فرستاده خواهدشد ،آدرس ایمیل تان را دراین قسمت با دقت وارد نمائید تا ایمیل برای شما ارسال شود ، در غیر این صورت ، فقط از طریق سایت میتوانید فایل را دانلود نمائید .

Snap29

– اگر کد تخفیف دارید ، این جا هم میتوانید این کد را اعمال کنید :

Snap30

Snap31

پس از کلیک روی گزینه دانلود نهائی :

اگر فایل های انتخابی رایگان باشد ، بلافاصله در صفحه بعد لینک دانلود برای شما نمایش داده میشود .

و اگر فایل های انتخابی غیر رایگان باشند ، به صفحه بانک فرستاده شده و پس از پرداخت اینترنتی وجه ، به سایت برگشت داده شده و لینک دانلودی مشابه تصویر زیر ، مشاهده خواهید نمود .

Snap32

– در پایان  درصورتی که  درانجام هر کدام ازمراحل انتخاب ،خرید ودانلود فایل ،بامشکلی مواجه شدید یا سوالی داشتید، علاوه بر ارتباط از طریق فرم ” تماس با ما ”  برای سریع تر نتیجه گرفتن ، میتوانید از اینجا  وارد کانال تلگرامی ما شده  و از طریق ادمین کانال مشکل خود را مطرح کنید .

-هم چنین اگر به هر علتی امکان خرید اینترنتی برای شما فراهم نیست و تمایل دارید فایل را از طریق شبکه های اجتماعی دریافت کنید با ادمین سایت تماس بگیرید .

ای دی ادمین در تمام شبکه های اجتماعی :   [email protected]