کتابخانه ملی بلاروس

کتابخانه ملی بلاروس در 15 سپتامبر سال 1922 تاسیس شد.این کتابخانه یک کپی از کتابخانه جمهوری بلاروس است و جایگاه بزرگترین مجموعه اطلاعات چاپ شده بلاروسی و سومین مجموعه بزرگ کتابهای به زبان روسی بعد از کتابخانه روسیه واقع در مسکو و کتابخانه ملی روسیه واقع در پترزبوگ است.با ما همراه باشید.

کتابخانه در حال حاضر 72 متر ارتفاع دارد و در مینسک بلاروس واقع شده است. این ساختمان 22 طبقه دارد و در ژانویه 2006 کامل شده است. ساختمان گنجایش 2000 خواننده کتاب را دارد و سالن کنفرانس آن 500 صندلی را در خود جا می دهد.بخش اصلی معماری ساختمان لوزی شکل است.

کتابخانه ملی بلاروس (1)
ساختمان جدید کتابخانه توسط دو معمار میهایل ویناگرادو و ویکتور کی رامارنکو طراحی شده است و در 16 جون سال 2006 افتتاح شده است.

کتابخانه ملی بلاروس (2)
کتابخانه ملی بلاروس اطلاعات اصلی و مرکز فرماندهی کشور است. مجموعه های به امانت گذاشته شامل 8 میلیون آیتم از اطلاعات متنوع است. در سال 1993 کتابخانه ملی بلاروس الکترونیکی کردن منابع اطلاعاتی اش را آغاز کرد.آن مجموعه ای از فهرست های کتاب، داده های ترسیمی، متن کامل،تصویر،داده های صوتی است که شامل بیش از 2 میلیون ثبت می شود.

کتابخانه ملی بلاروس (3)

  • منبع:کانال خانه معماران
  • مطالب مشابه:

پاورپوینت طراحی کتابخانه

پاورپوینت کتابخانه ملی ایران

پاورپوینت کتابخانه اسکندریه مصر

پاورپوینت کتابخانه مورگان

پاورپوینت نمونه کتابخانه داخلی و خارجی

دو زبانه زیر محتوای زیر را تغییر می دهد

حسین عرب

کارشناس مهندسی عمران - دارای پروانه اجرا و نظارت از سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی - علاقه مند به شعر ، سینما و ادبیات - برای مشاوره در زمینه های اجرائی با این شماره تماس بگیرید :09154008845

نوشته های مرتبط