واش ببتن (4)

واش بتن چیست؟

 واش بتن محصولی است با پایه بتنی، دارای سطحی برجسته که جهت فضاهای بیرونی، محوطه سازی، پارکها و پیاده روها مورد استفاده قرار می گیرد.با ما همراه باشید.

 وزن مخصوص بالا و بافت داخلی فشرده و یکپارچه آن میزان جذب آب آن را بسیار پایین می آورد، در نتیجه، پس از نصب و گذشت زمان تمامی شاخص های کیفی خود را حفظ می نماید. طیف گسترده ابعاد و همچنین رنگ بندی این محصول، امکان تنوع در طراحی فضاهای مختلف را با توجه به بافت معماری و جغرافیایی هر منطقه را فراهم می آورد.

واش ببتن (6)

 این محصول به دو روش پرسی و ویبره تولید می شود. محصولات تولید شده به روش پرسی دارای مقاومت بیشتری نسبت به سایر محصولات می باشد .

واش ببتن (4)

 در پروسه ساخت این محصول از سیمان پرتلند تیپ های مختلف، سنگ دانه های طبیعی معدنی و کوهی شکسته با مش بندی استفاده می گردد . کیفیت این محصول در گرو استفاده از سیمان و سنگدانه های طبیعی مرغوب می باشد . ضخامت واش بتن معمولا بین 3 تا 5 سانتی متر می باشد و سایزهای متعارف آن 30×30، 40×40، 60×30، 50×50 سانتی متر مربع می باشد .

واش ببتن (5)

 این محصول قابلیت اجرا به دو صورت خشکه چینی و همراه با ملات ماسه سیمان را دارد.

واش ببتن (2)

 واش بتن های عرضه شده توسط ساختمون دات کام همه از بهترین نوع موجود در بازار و تولید شده توسط دستگاه های تمام اتوماتیک می باشند. در تمامی محصولات از سنگدانه های طبیعی ( نه سنگ دانه های رنگ شده ) و سیمان عیار 400 استفاده شده است.

واش ببتن (7)

  •  ویژگی های واش بتن مرغوب :

  تراکم یکنواخت سنگدانه ها در کفپوش
مقاومت فشاری بالا . معمولا 400 ~ 300 کیلوگرم بر سانتی مترمربع
استفاده از سنگدانه های با مش بندی یکسان
استفاده از سیمان پرتلند با عیار 400
مقاوم بودن در برابر سرما و نفوذ آب.

واش ببتن (3)

مطالب مرتبط:

پاورپوینت موزائیک

پاورپوینت تعمیر کاشی و موزائیک

Email this to someoneDigg thisShare on RedditShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookTweet about this on Twitter
دو زبانه زیر محتوای زیر را تغییر می دهد

حسین عرب

کارشناس مهندسی عمران - دارای پروانه اجرا و نظارت از سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی - علاقه مند به شعر ، سینما و ادبیات - برای مشاوره در زمینه های اجرائی با این شماره تماس بگیرید :09154008845