استخر باکف متحرک (7)

استخر کف متحرک

قابلیت تنظیم ارتفاع و بالابردن کف استخر با ظرفیت ها و اندازه های مختلف،از ویژگی های این استخرها می باشد؛ استخر های با کف متحرک یک راه حل جامع است برای فضا های محدود.با ما همراه باشید. 

در استخرهای کف متحرک، زمانیکه کف استخر در پایین ترین سطح خود قرار دارد، شما یک استخر شنا در اختیار خواهید داشت. با تنظیم ارتفاع کف می توان یک استخر کودک با عمق دلخواه در اختیار داشت. و در نهایت هنگامی که کف استخر در بالاترین سطح قرار گیرد، استخر از حوزه دید خارج خواهد شد و فضا به یک تراس، پاسیو و… تبدیل می گردد.

استخر باکف متحرک (3)

استخر باکف متحرک (4)

با اندازه کیری دقیق و مشخص کردن تراز مورد نظر در محل می توان جک ها تنظیم و تا ارتفاع مورد نظر جا به جا کرد.

استخر باکف متحرک (9)

جنس کف بسته به سلیقه و خواست مشتری از چوب تا سرامیک و سنگ قابل تغییر است.

استخر باکف متحرک (2)

پیکربندی کف به راحتی و به اندازه کافی انعطاف پذیر می باشد.

استخر باکف متحرک (8)

همچنین برای کارگذاری این گونه جک هاو بالابر کف استخر نیاز به حفاری های و خاکبرداری های زیادی نمی باشد.

استخر باکف متحرک (5)

  • از مهمترین مزایای یک استخر کف متحرک می توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارزش اقتصادی بالا: یک استخر کف متحرک را می توان زمانی که به آن نیازی نیست بطور کامل کنار گذاشت و بدین ترتیب مساحت استخر به مساحت ملک اضافه شده که این خود ارزش افزوده فوق العاده ای را بهمراه خواهد داشت.

استخر باکف متحرک (6)

ایمنی بیشتر: کف متحرک این امکان را به شما می دهد که عمق استخر را به میزان دلخواه تغییر دهید و بدین ترتیب امنیت بیشتری را برای فرزندان و مهمانان خود فراهم آورید.

استخر باکف متحرک (10)

زیبایی بیشتر: امکان استفاده از متریال های مختلف جهت کف متحرک استخر، امکان سازگاری بیشتر استخر با محیط اطراف و زیبایی بیشتر را فراهم می کند.

استخر باکف متحرک (7)

مطالب مرتبط:

پاورپوینت ضوابط طراحی استخر

پاورپوینت اصول ساخت استخر

پاورپوینت ساخت استخر به روش شاتکریت

پاورپوینت استخر سرپوشیده کوثر

Email this to someoneDigg thisShare on RedditShare on LinkedInShare on Google+Share on FacebookTweet about this on Twitter
دو زبانه زیر محتوای زیر را تغییر می دهد

حسین عرب

کارشناس مهندسی عمران - دارای پروانه اجرا و نظارت از سازمان نظام مهندسی خراسان رضوی - علاقه مند به شعر ، سینما و ادبیات - برای مشاوره در زمینه های اجرائی با این شماره تماس بگیرید :09154008845