آندولین و اندویلا ؛ پوشش سقف شیبدار با کاغذ باطله !

-آندولین و اندویلا ورقهای کاملا ضد آبی هستند که از خمیر کردن کارتن و کاغذ باطله به دست می ایند و برای پوشش سقف های شیبدار مورد استفاده قرار می گیرند …

اندولین چیست ؟ (2)

-آندولین محصول اصلی کارخانه جات آندولین فرانسه است ،این ورقهای به منظور پوشش سقف های شیبداربا مواد طبیعی تولیدشده است

اندولین چیست ؟ (1)

اندولین چیست ؟ (10)

-گروه آندولین فرانسه فعالیت خود را از حدود ۷۰ سال پیش در زمینه تولید پوشش های سقفی شیبدار و لایه های ایزولاسیون سقف و کف در فرانسه آغاز کرد و در حال حاضر دارای ۱۰ کارخانه در ۵ قاره میباشد و در تمامی کشورهای جهان دارای نمایندگان فعال ویا دفتر فروش است ودر حال حاظر دارای رتبه اول فروش محصولات پوشش سقف شیبدار و لایه های آب بندی در جهان است.

اندولین چیست ؟ (3)

-مواد اصلی تشکیل دهنده آندولین  و اندولیا ، بیتومن(نوعی قیر) و سلولز است که تحت فشار و حرارت بالا با رزین های مخصوص و رنگ دانه های طبیعی  ترکیب و ساخته میشوند

اندولین چیست ؟ (4)

-مواد اولیه بکار رفته در تولید ورقها از سلولز (که از خمیر کردن کاغذ و کارتن های باطله بدست میاید)با رزین آب پایه خاص آمیخته شده سپس مواد خمیری سلولزی مخلوط شده با رزین با فشار وارد دستگاه اصلی تولید میشود .

اندولین چیست ؟ (5)

-در این مرحله خمیر سلولزی تحت فشار و حرارت بالا تبدیل به ورقهایی به ابعاد ۲۰۰*۹۵ سانتیمتر میشوند ،ورقها روی ریل خط تولید مسیر طولانی را طی میکنند تا کمی خشک شده و فرم اولیه را بگیرند.

اندولین چیست ؟ (6)

-سپس ورقها وارد وان رنگ طبیعی که حاوی مواد ضد ماوراءبنفش هستند شده و رنگ صورتی به خود می گیرند و در نهایت ورقها از داخل وان بیتومن (نوعی قیرطبیعی)طی فرآیند خاص عبور کرده و محصول نهایی تولید میشود.

اندولین چیست ؟ (7)

-اندولین و اندولیا محصول عالی در برابر نفوذ آب است که با وجود این محصول دیگر نیازی به عایق نمی باشد و به علت انعطاف پذیر بودن ترک بر نمی دارد ،زنگ نمی زند،پوسیده نمی شود، در مقابل UV مقاوم است و در مقابل مواد بیولوژیکی و شیمیایی موجود در هوا پایدار بوده و عمری طولانی دارد ضمنا نیاز به بررسی دائمی نداشته و به محیط زیست آسیب نمیرساند.

اندولین چیست ؟ (8)

اندولین چیست ؟ (11)

اطلاعات بیشتر در لینک زیر :

پاورپوینت آندولین و اندولیا

دو زبانه زیر محتوای زیر را تغییر می دهد

حسین یوسفی

نوشته های مرتبط