همراهان گرامی :

-عضویت در سایت این مزیت را دارد که در مراجعات بعدی که برای خرید و یا دانلود در سایت اقدام می نمائید دیگر نیاز به وارد کردن دوباره مشخصات ندارید ،هم چنین با ورود به صفحه کاربری تان می توانید سفارش های قبلی خود را مشاهده و در صورت لزوم دوباره دانلود نمائید. بر خلاف سایت های دیگر که به شما یک لینک موقت دانلود میدهند ، لینک های موجود در حساب کاربری شما دائمی بوده و هر زمان که بخواهید میتوانید دوباره دانلود نمائید .

  • راهنمای دریافت فایل ها همراه با عضویت در سایت :

-در صفحه ای که مشخصات کاربری تان را وارد می کنید ، در انتهای صفحه برای ایجاد حساب کاربری ، روی  گزینه ”میخواهید یک حساب کاربری ایجاد کنید“ کلیک کنید ، تا  دو فیلد جدید برای شما نمایش داده شود . با انتخاب یک نام کاربری و یک گذرواژه  دلخواه شما میتوانید یک حساب کاربری برای خودتان ایجاد کنید و عضو سایت شوید .

Snap33

بقیه مراحل مربوط به دریافت فایل مشابه حالت ” دانلود بدون عضویت در سایت ” بوده و فقط در این حالت شما یک لینک دائمی از دانلود داخل حساب کاربریتان نیز خواهید داشت .

  •  راهنمای ورود به حساب کاربری :

-هر زمانی تمایل داشته باشید که وارد حساب کاربری تان بشوید ، روی گزینه ” مدیریت حساب کاربری ” در گوشه سمت راست بالای صفحه کلیک کرده و سپس گزینه ورود را انتخاب کنید:

راهنمای سایت ppt90 (11)

-در ادامه کلمه کاربری ( یا ایمیل ) و گذر واژه ای که موقع ثبت نام داده بودید را وارد و گزینه ” من ربات نیستم ” را انتخاب کرده و سپس روی گزینه ورود کلیک کنید . تا وارد حساب کاربریتان بشوید .

-در صورت فراموشی رمز عبور روی گزینه ”  گذرواژه خود را فراموش کرده اید ؟ ” کلیک کنید تا گذوراژه جدید برای شما ایمیل شود .

Snap34

-پس از ورود به حساب کاربری یک فهرست از تمام خریدهای رایگان و غیر رایگانی که قبلا داشته اید ، میتوانید مشاهده کرده و در صورت نیاز دوباره دانلود نمائید :

راهنمای سایت ppt90 (13)

– هم چنین فهرست اخرین سفارشات شما نیز داخل حساب کاربریتان موجود است ، که میتوانید وضعیت سفارش ها را کنترل کنید :

Snap35

  • توجه:

– درصورتی که  درانجام هر کدام ازمراحل عضویت در سایت یا ورود به حساب کاربری ،با مشکلی مواجه شدید یا سوالی داشتید، علاوه بر ارتباط از طریق فرم ” تماس با ما ”  برای سریع تر نتیجه گرفتن ، میتوانید از اینجا  وارد کانال تلگرامی ما شده  و از طریق ادمین کانال مشکل خود را مطرح کنید .