به قسمت راهنمای  سایت پروژه های پاورپوینت عمران ومعماری خوش آمدید.

دراین قسمت به بعضی ازسوالات رایج کاربران پاسخ داده شده است:

چطور می توانم پروژه های رایگان سایت را دانلود کنم؟

برای دانلود پروژه های رایگان سایت ،کافی است که ابتدا آن ها را به ” فهرست دانلود ” خود  اضافه  ،سپس با وارد کردن مشخصات کاربری خود ، به راحتی  و بدون پرداخت هیچ گونه وجهی فایل مورد نظرتان را دانلود نمایید. برای کسب اطلاعات بیشتر و دیدن راهنمای تصویری دانلود  پاورپوینت های سایت اینجا راکلیک نمایید

چطور می توانم پروژه های غیر رایگان سایت رادانلود کنم؟

برای دریافت پروژه های غیر رایگان سایت ،کافی است که ابتدا پس ازانتخاب پروژه مورد نظر ،آن رابه ” فهرست دانلود ” خود  اضافه نمایید، و بعد از وارد کردن مشخصات و بازبینی نهائی ، وارد درگاه پرداخت بانک شده و وجه مورد نظر را با استفاده ازیکی ازکارتهای عضو شبکه شتاب پرداخت کنید . بلافاصله بعد از آن  یک لینک دانلود داخل سایت و یک لینک به ایمیل شما فرستاده خواهد شد .برای کسب اطلاعات بیشتر ودیدن راهنمای تصویری خرید و دانلود پروژه های  سایت اینجا راکلیک نمائید.

برای من امکان پرداخت اینترنتی وجه وجود ندارد،آیاراه دیگری هم برای دریافت پروژه های سایت شما وجوددارد؟

-اگر به هردلیلی امکان پرداخت اینترنتی وجه را ندارید ،میتوانید هزینه پروژه را به شماره کارت زیر واریز کرده و سپس ازطریق فرم” تماس با ما “اطلاعات مربوط به وجه واریزی وپروژه درخواستی خودرا برای ماارسال نمائید ،تا دراسرع وقت پروژه به ایمیل شما فرستاده شود.

-هم چنین جهت تسریع در روند ارسال پروژه ، میتوانید از اینجا وارد کانال تلگرامی سایت شده ، و درخواست خود را به ادمین کانال اطلاع بدهید. ای دی ادمین : [email protected]

-شماره کارت:5892101032968923بانک سپه-به نام حسین یوسفی

چطور میتوانم دروبلاگ شما به عنوان نویسنده فعالیت کنم؟

درصورتی که تمایل دارید به عنوان نویسنده درقسمت وبلاگ سایت فعالیت کنید،درخواست خودرا ازطریق فرم “تماس باما“برای ما ارسال کنید ویا از اینجا وارد کانال تلگرامی سایت شده و در خواست خود را با ادمین کانال در میان بگذارید. لازم به ذکر می باشد که بیشتر مطالب بلاگ سایت ، هم اکنون در صفحه اول سرچ گوگل قرار دارد و شما میتوانید مطالب را با نام خودتان در داخل سایت بگزارید .

من تعدادی پاورپوینت درمورد رشته عمران ومعماری دارم .آیاامکان همکاری باشما دراین زمینه وجود دارد؟

شما میتوانید پروژه های خود را ازقسمت “ارسال پروژه “برای ما ارسال  وبعد ازآن کد تخفیف دریافت کنید و با آن کد در سایت اقدام به خرید نمائید.اگر هم تمایل به فروش پروژه های خود را دارید ازطریق فرم “تماس باما“درخواست خودرابرای ماارسال کنید تا بررسی شود. هم چنین از اینجا میتوانید وارد کانال تلگرامی سایت شده و از طریق ارتباط با ادمین کانال ، مستقیما پروژه های خودتان را به فروش برسانید .

در صورت بروز مشکل ، یا احتیاج به راهنمایی ، روش دسترسی به پشتیبانی سایت شما به چه صورت می باشد ؟

در این سایت روش های متنوعی برای ارتباط با پشتیبانی در نظرگرفته شده است . در داخل سایت شما هم میتوانید از پنل ” گفتگوی انلاین ” اسفتاده کنید ، هم میتوانید از طریق فرم “تماس باما” درخواست خود را برای ما ارسال کنید تا رسیدگی شود. از طریق شبکه های اجتماعی نیز میتوانید با ما ارتباط برقرار کنید . آی دی ادمین سایت در شبکه های اجتماعی تلگرام ، سروش ، بله و ایتا :  [email protected]

برای انجام پروژه دانشگاهیم احتیاج به کمک وراهنمایی دارم.آیا شما میتوانید دراین زمینه به من کمک کنید؟

این سایت توسط تعدادی ازدانشجویان وفارغ التحصیلان رشته های عمران ومعماری اداره میشود واگرشما در زمینه انجام پروژه های دانشگاهیتان احتیاج به کمک ویاراهنمایی داشتید ، میتوانید درخواست خود را با ادمین کانال تلگرامی سایت در میان بگذارید. از اینجا میتوانید وارد کانال سایت بشوید.