تبادل پروژه و همکاری با سایت !

اگر پروژه پاورپوینتی مرتبط با رشته عمران و یا معماری دارید ، و تمایل به اشتراک گذاری آن با دیگران یا فروش آن را دارید ، میتوانید به یکی از سه طریق زیر با ما همکاری داشته باشید :

لطفا برای انتخاب نام، بجای استفاده از Space از (-)Underline یا (_)Underscore استفاده کنید، مانند “هادی-خسروجردی” و یا “هادی_خسروجردی” .

همچنین از حروف لاتین برای نامگذاری فایل های خود استفاده کنید، مانند ( turning-torso.pptx ) بجای ( برج-پیچنده. pptx )

بارگذاری فایل
می توانید فایل ها را اینجا بکشید و رها کنیدانتشار فایل ها
و یا فایل ها را انتخاب کنید
انواع فایلهای مجاز.pdf, .rar, .zip, .ppt, .pptx
(نهایت سایز فایل : 32 MB)

صف بارگذاری

  • icon

   ارسال پروژه و دریافت کد تخفیف

   شما میتوانید از طریق فرم روبرو ، پروژه های خود را برای ما ارسال کرده و بعد کد تخفیف دریافت کنید و بعد با این کد در سایت اقدام به خرید نمائید.

   هم چنین برای ارسال پروژه و دریافت سریع تر کد تخفیف میتوانید از اینجا وارد کانال تلگرامی سایت شده و با ادمین کانال در ارتباط باشید.

  • icon

   مبادله پاورپوینت

   -دراین روش شما میتوانید از طریق فرم روبرو پروژه های خود را برای ما ارسال کرده و به جای آن پروژه مورد نظرتان را دریافت کنید. یک نوع دیگر مبادله کالا با کالا !

   برای  هماهنگی سریع تر در جهت ارسال و دریافت پروژه مورد نظرتان  ، پیشنهاد ما استفاده از ظرفیت شبکه های اجتماعی و تبادل پروژه در بستر این شبکه هاست . با ما در ارتباط باشید : [email protected]

  • icon

   فروش پاورپوینت

   -اگر تمایل دارید که پروژه های پاورپوینت خود را به فروش برسانید ، سایت ما حاضر به خرید تمامی پروژه های شما با قیمت دلخواه شما می باشد.کافی است که با ادمین سایت در شبکه های اجتماعی تماس گرفته و درخواست خود را بیان کنید .

   ای دی ادمین در  شبکه های اجتماعی تلگرام ، سروش ، بله و ایتا : [email protected]